Vir:MGL

Muzikal v Mestnem gledališču ljubljanskem
Škofijci imamo zelo radi gledališke predstave. Tako smo se manj kot mesec dni po ogledu predstave Matiček se ženi spet odpravili v Ljubljano, tokrat na ogled muzikala Sugar – Nekateri so za vroče. Skozi pesem, ples in zabavne dialoge smo spoznavali prigode saksofonista Joea (Gregor Gruden) in kontrabasista Jerryja (Uroš Smolej), ki sta se po spletu okoliščin prisiljena preobleči v ženski ter se pridružiti ženskemu jazz orkestru.
Celoten igralski ansambel se je, sodeč po glasnem smehu med predstavo in glasnem aplavzu po njej, odlično odrezal. Ogled muzikala je bil dobrodošel premor v resnosti vsakodnevnega šolskega življenja, čeprav je bil zaradi poznega povratka naslednji šolski dan malo bolj naporen.

Domen Medvešček, 2. a