Na Škofijski gimnaziji Vipava smo v lanskem šolskem letu uspešno izvedli pouk na daljavo. Računamo, da bo vsaj deloma potrebno tudi v naslednjih letih izvajati tak pouk, hkrati pa pozitivne vidike vključiti v redni pouk. Težave, ki so nas spremljale, so v glavnem povezane s primerno opremo tako nekaterih dijakov in dijakinj doma kot ustanove same. Odločili smo se, da zaprosimo prijatelje gimnazije za pomoč. Lepo prosimo za Vaš dar, ki ga nakažete na posebni TRR šole:
ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA
Goriška cesta 29
5271 VIPAVA
TRR: SI56 0510 0801 0762 918
SKLIC: SI00 29211
KODA NAMENA: CHAR
NAMEN: Dar za dijake-rač. oprema
Zbrana sredstva bomo v prvi vrsti namenili za sofinanciranje nabave prenosnih računalnikov dijakom, na šoli in v dijaškem domu za nabavo opreme, ki bo izboljšala pouk na daljavo iz šole (kamere, mikrofoni, grafične ploščice) in za učno pomoč šibkejšim dijakom.
Hvala za vsak Vaš dar.
Hvaležni zaposleni ter dijaki in dijakinje Škofijske gimnazije Vipava
Za dodatna pojasnila pišite prosim na alojzgrahor@sgv.si
O zbranih sredstvih in porabi bomo objavljali poročilo na spletni strani šole.